Binap

Tālr.: + 371 67 382 727

Fakss: + 371 67 382 126
Binap   Binap   BinapBINAP PharmaceuticalPartneriProdukcija

Šobrīd mūsu firma veic šādu rūpnīcu produkcijas regulāras piegādes:

American Laboratories Incorporate, ASV
Šis uzņēmums ir mūsu galvenais partneris atbilstošu izejvielu piegādēm farmācijas rūpnīcām un vairumtirgotāju pasūtījumu izpildei. 2008.gadā uzņēmums American Laboratories Incorporated atzīmēja 40 gadu darbības jubileju. Šī rūpnīca orientējas uz augu un dzīvnieku izcelsmes izejvielu ražošanu farmācijas rūpnīcām un pārtikas rūpniecības uzņēmumiem. Jāatzīmē, ka, rūpnīcas sortimentā ir vairāk kā 240 izejvielu materiālu (substanču), fermentu un fermentu kompleksu (enzīmu un enzīmu kompleksu). Turklāt, uzņēmums ir gatavs izpildīt pasūtījumus fermentu kompleksu izgatavošanai pēc pasūtītāja receptūras.
Pēc pasūtītāja pieprasījuma produkcija var tikt izstrādāta stingrā saskaņā ar BP, USP prasībām. Izejvielu materiāli un fermentu kompleksi, ko ražo šis uzņēmums, tiek plaši pielietoti ne tikai farmācijas un pārtikas rūpniecībā, bet arī kā sabalansētas barības piedevas veterinārijā. Sīkāka informācija par šīs rūpnīcas produkciju ir izvietota uzņēmuma mājas lapā attiecīgajās mūsu partnera mājas lapas sadaļās:
Enzīmi American Laboratories Inc., ASV
Produkcija American Laboratories Inc., ASV


SAO ZPC «Borščagovskas ķīmiski farmaceitiskā rūpnīca», Ukraina (SIC «BORSHCHAHIVSKIY CHEMICAL - PHARMACEUTICAL PLANT» CJSC)
Kopš 1994.gada mūsu kompānija Baltijas tirgū pārstāv Ukrainas farmaceitiskās rūpnīcas - SAO ZPC «Borščagovas ķīmiski farmaceitiskā rūpnīca» intereses. Pēc uzņēmuma sertifikācijas atbilstoši GMP standartiem mēs atjaunojam tās medikamentu reģistrāciju Baltijas valstīs. Šobrīd Latvijā ir reģistrēti sekojoši šīs rūpnīcas preparāti:
  • allohols
  • cefotaksīms
  • ambroksola h/h
  • cefazolīns
  • ceftriaksons
Pēc jaunu preparātu reģistrācijas, paplašināsies Baltijas valstīs atļauto ievedamo medikamentu saraksts. Sīkāk ar Latvijā, Ukrainā un citās valstīs reģistrēto rūpnīcas produkciju var iepazīties uzņēmuma mājas lapā sadaļā: Preparātu katalogs

Farmaceitiskais uzņēmums «UNIA» Darba kooperatīvs, Polija
Šī ražotāja produkcijas sortiments ir ļoti plašs un ietver:
  • ārstniecības līdzekļus
  • pārtikas piedevas
  • kosmētiku
ārstnieciskos un tehniskos aerosolus. Šis senākais Polijas uzņēmums ir dibināts 1938.gadā. Ražošana un kvalitātes vērtēšanas sistēma šajā rūpnīcā ir sertificēta atbilstoši ISO un GMP standartiem.
Ar detalizētu produkcijas sarakstu un preparātu aprakstiem var iepazīties farmaceitiskā uzņēmuma mājas lapā: «UNIA»Copyright Binap ZRF, SIA 2021 | Используются технологии uCoz